Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Týrání zvířat

14. listopadu 2011 v 21:35 |  Týrání zvířat

Tak nějak jsem si všimla, že se všude na blogu.cz množí informace o Týrání zvířat. Ale teď se přiznejte, moji milí a drazí blogaři. Kdo z vás se snaží dodržovat alespoň jednu ze zásad, které si na blogy dáváte? Ha, a teď sem alespoň polovinu z celkového počtu těch, kteří to na blogu mají, načapala. Ony to ty potrefené husy nikdy nepřiznají, ale právě teď si řikaj:
"Jak to ta holka sakra může vědět?!"
Vím to, protože jen málu lidí opravdu záleží na zvířatech, oni to tam mají, protože to je IN. Aspoň to tak vypadá. Už sem navštívila asi 25 blogů, které tam měly Týrání zvířat a majitelé všude jinde jen ne na blogu ječeli:
"Ale dyť to nemá cenu!"
Moji drazí a věrní, ono cenu má. A čím víc lidí se toho drží, tím větší je úspěch a tím větší bude to nadšeí Greenpeace a vůbec pár lidí z toho, až se to podaří. Nahážu vám sem tuny odkazů, tuny rad a tím vším se snažím řídit. A od vás žádám jediné: Vyberte si aspoň jednu věc, kterou se budete řídit a řiďte se jí! Prosím! Velryby vražděné v Japonsku, psi na porážku chovaní v úděsných prostorech, hrůzostrašné transporty koní, pokusy na králících, opíjení a vraždění koček... Řekni si DOST a podporuj to, co máš. Kašli na Unicef, lidí je na planetě 7 000 000 000! Kolik je na světě nosorožců? Pár tisíc. Porovnejte tyto nuly a vyražte do boje! Roztomilí zvířecí přátele bijí na poplach a volají o pomoc! Šiř to dál a pomáhej! Děkují!
Zkus vzít z ulice kotě/štěně a sleduj, jak se jeho vyděšená očíčka mění v laskyplné korálky! Zkus to! Jde to! Chceš důkaz? Kotě, nejdřív mělo být utopeno, pak ho málem zabil pes a teď má koťata. Nestačí? Malé štěně kdosi vyhodil z auta, doufajíc v jeho smrt a nyní? Je z něj psí kmet naší rodiny (a protože sem ho krmila rohlíkem a bránila tomu, aby ho dali do útulku, brání mě jako bláze). Vážně to někdy zkus. S trochou trpělivosti i ty budeš svědkem proměny. Opravdu to vyzkoušej a rozšiř. Ta zvířata ti poděkují. Přísahám.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amanda Amanda | 15. listopadu 2011 v 20:18 | Reagovat

No naprosto s tebou souhlasím, ale boužel bych žádně štěně či kotě zachránit nemohla 1,rodiče 2, alergie. :-(

2 Misha Misha | 15. listopadu 2011 v 21:08 | Reagovat

LoLko je taky fantasy onlinovka xD

3 Bleskoblesk Bleskoblesk | Web | 16. července 2012 v 18:32 | Reagovat

Spuhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama