Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Prosinec 2011

Duch v domě

28. prosince 2011 v 14:03 | AranisLea |  Příběhy
Ano, tento příběh v sobě skrývá varování, poselství. Vymyslela sem ho já, nikdy se nestal a tak bych byla ráda, abyste ho nekopírovali. Pokud podle vás něco znamená, můžete to nechat v komentářích. Pokud ne, tak mi to taky můžete napsat.

Trpaslík

27. prosince 2011 v 19:22 Tvorové a záhady kolem nás a v nás
Trpaslík (nebo taky Permoník) je malá tlustá (nebo mohutná?) vousatá postavička.
Trpajzlici žijí v dolech (nejčastji v horách, ale co na tom viděj mi je záhadou) kde kutají jak šílení a schraňují si své poklady. Jejich velkou zálibou je kutání (???) a možná i válčení. Tomu se není co divit, mají obrovské sekery. Osobně sem je s ničím jiným nikdy neviděla, ale je možné, že jsou schopní vzít zavděk i motykou, ale osobně bych za to ruku do ohně nedala. Všechno, co mají si vyrobili sami, páč jsou to strašně šikovný kováři. Nejspíš dokážou udělat všechno. Musí být mohutní, aby vůbec unesli kladivo (které si nejspíš taky museli udělat sami). Jejich nízké (a široké) tělo zakrývá plnovous, který si trpajzlíci nechávají růst. Je zároveň odznakem cti a tihle trpajzlouni na čest hodně dají (osobně nedokážu pochopit proč). Takže je radši neurážej, páč jinak vyjdeš s brutálním monoklem.
No, zjevně by tu sekeru fakt neodložili... Trpajzlici sou fakt prdlouši XD

Draví poníci

27. prosince 2011 v 13:12 Temný pes
Tak jo, máme to další výžblept. Rovnou přiznám, že nejvíc prostoru ta, zabírá ta "písnička", ale od příští kapitolky se to zlepší :)

Ark nadšeně klusal. Bylo mu docela lehko. Šanja se očividně dobře vyspala, protože si broukala nějakou veselou písničku.
"Co to zpíváš?"zeptala se Karolína se zájmem,
Šanja se na okamžik zarazila. Tohle by jim neměla přednášet.
"To nechtěj vědět."prohlásila tajemně.
"Proč?"nechápala Karolína.
"No tak fajn, řekli ste si o to." a začala zpívat:
"Zuby drápy má
a dravý se nazývá?
Toho nezkrotíš
toho nesjezdíš
Z něho hrůzu máš
před ním se neschováš
Krutost ta je pověstná
démonům se vyrovná.
Dravý poník to je král
celých Černých hor je pán..."
"Sklapni!"přerušila ji Karolína. I Skalní poníci vypadali veseleji, když Šanja zmlkla.
"Co to je?"otřásl se Ark, celý naježený strachy.
"Písnička."ušklíbla se Šanja. I ona jako malá ježila srst strachy, ale teď už ne, teď už si lépe hlídala svoje projevy. Strach z Dravých poníků ovšem nezmizel.
"Děsná."dodal Ark.
"Bábovky."Šanja okamžitě vypadala o dost vyšší. A hrdější, jak zakryla svůj strach. Ostatní to ovšem nedokázali poznat a přepadl je pocit, že se Šanja vytahuje.
"Css, ale musíš uznat, že to je divné."bránila se Karolína.
"Neuznávám. Tahle písnička je nic proti tomu, jak vypadají."strašila ji Šanja. Karolína se s hrůzou od ní odklonila a ani si nevšimla, že Ark někam zmizel.
"BAAAF!"zařvalo něco na druhé straně od Šanji.
Karolína zaječela a spadla z klisny. Rovnou do bláta. Ark se zhroutil smíchy.
"Tak tohle se povedlo!"zavyla Šanja nadšeně, ale ani se neusmála.
"Ne, teď vážně. Jak ty příšery vypadají?"snažila se Karolína sebrat poslední zbytky důstojnosti, když se "elegantně" zvedla z bahna a rozhlížela se, kde by se umyla. Ark se válel po zemi v křečích neovladatelného smíchu.
"Upřímě? Jsou obrovští, černí, mají fialové oči, ostré šavlovité zuby a místo kopyt drápy."pokrčila Šanja lhostejně rameny. Byla ale velmi ráda, že nejsou v Černých horách. "Jsou zuřiví a krvelační a nedokážou je zkrotit ani démoni."
Karolína na ni zůstala zírat a Ark se vyděšeně choulil.
"Vy jste vážně bábovky."zavrtěla Šanja hlavou. Začalo ji bavit ty dva popichovat. Ark a Karolína z nějakého důvodu její nadšení nesdíleli. Ark jí v duchu vyhlásil válku. Bylo to ale těžké. Nevěděl proč.
"Nediv se, to nejhorší, co sem až doteď viděl byl rozzuřený býk."zazubil se Ark. Ihned věděl, že to bude problém.
"Býk?"Šanja se na něj dívala dost ponižujícím způsobem. "Býk?! Tohle neni možný, tohle ne!"
Ark se uraženě rozeběhl napřed. Šanje se to moc nelíbilo, ale předpokládala, že kdyby se náhodou objevili démoni, Ark se přiřítí zpátky rychleji než blesk. Neumí se s nimi porvat, ne

Za vdeřmi je... Vrah

11. prosince 2011 v 12:00 Příběhy
Bohužel ne, nezdálo se mi o Robinsonovi, takže pokud to někdo četl, může mi vymyslet konec a já ho uvedu jako autora, to zase žádný strach :) Ale jinak sme psali ve škole olympiádu z čédiny a tam byla i slohovka s názvem Za dveřmi je ... doplnit a vymyslet :D Tak je zde můj ubohý a za 20min. napsaný výtvor. Zase jsem byla originální XD Nikdo ze třídy neměl takovouhle hlavní postavu XD

Maska aneb moudro nakonec

9. prosince 2011 v 16:12 Moudra jednoho cynika
Ach ano. Pod maskou. Co si pod tím představit? Spoustu hezkých, ale i hnusných lidí. Takzvaných "BFF" se tohle týkat nebude, tohle se bude týkat toho, co se týká masek, které si nasazujeme ze strachu. Všichni z vás, kdo to četli minimálně jednu takovou masku máte. A když ne, nejspíš jste "BFF" a proto neznáte Masky strachu. Zde jsou ty nehlavnější:

Příběh

9. prosince 2011 v 15:15 Temný pes
Ano, i zde se hlavně mluví, ale nekamenovat, protože ten pitomej příběh sem vymejšlela dobře půl hodiny :( Kvalita možná neodpovídá, ale fakt to tak je

Silmarion

5. prosince 2011 v 14:15 | AranisLea |  Online hry
Máte rádi vlky? Silmarion je tu pro vás!!
Co? Hra o vlcích.
Kdo? SazXeen
Kde? ZDE
Peníze: Kamínky :)
Moje přezdívka: Měsíční tanečnice (jsem jaksi neaktivní, nejspíš mě už zrušili)

Takže. Registrace není vůbec lehká, nesmíte jméne podle knih, musíte vypsat svou povahu a historii (jak ste se dostali na Silmarion) a např. já to přepisovala třikrát :D Ale fakt to zkousněte, stojí to za to.

Takže, registraci jste přežili a už jste svobodně ve hře. Co reálný den (real-den), to něco z denního období (jeden real-den ráno, druhý poledne, třetí večer, čtvrtý noc). Není to zas tak omezující jak by jeden řek. Všude jsou tam smečky (ne dělam si srandu, je jich jen pár), ale taky tm jsou místa, kde si nesmí žádná smečka udělat teritorium. Je to rošku problémové, poněvadž se pohybujete po územích a všude musíte napsat, že tam tudy procházíte. Jinými slovy: Když vlezete na nějaké území (např. Vělké vlčí jezero) tak napíšete šest řádků v první osobě. Např. Nervózně jsem se rozhlédla bla bla bla. Ostatní vlky vidíte nejen na příspěvcích, ale také jako ikonky na mapce.

Smečka: Ano, ano, můžete do smečky, stačí jen kontaktovat alfu a dát mu nějaký důvod, proč má vás přijmout. Alfy, Bety a Gammy (nemusíme se drápat až nahoru) můžou mít na jaře mladé, o které se starají předem určení vlci/rodiče.

Energie, zdraví: Energie se ubírá hlavně lovem, to můžu odpřísáhnout :D Přidává se spánkem (kupodivu). Zdraví se ubírá... Hm... V boji? Jaké překvapení :D Ale přidává se žraním (žerte se a perte se XD)

Je to fajn hra, když se do ní člověk dostane. ZPočátku možná budete mít problémy s orientací, ale to přejde :D
No prostě já:No, tohle jsem jáá!!!