Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Leden 2012

Existence lykantropie prokázána!

31. ledna 2012 v 19:13 Tvorové a záhady kolem nás a v nás
Když to tu napíšu, budu vám připadat jakko debil? Jasně, že jo. Kdo by věřil na lykantropii (umění přeměny člověka ve zvíře) v dnešním světě? Nejspíš se zasmějete a přečtete to jen proto, že si řeknete "Jé, to je zase nějaká káča hodně důvěřivá!" a snad to dokážete dočíst až do konce...

To sem zase šla do školy...

30. ledna 2012 v 20:32
... a měla chuť brečet už první hodinu. Jsem zoufalá, s chutí bych se zahrabala do peřiny s tabletem a wordem a už nikdy nevlezla do těch dvou míst, kdy se jedno nazívá "svět" a druhé "realita".

Proč? Kdybyste se těch pitomců zeptali, kdo jsem tak vám řeknou:
 1. Vobojek
 2. Pes
 3. Satanáš
 4. Čarodějnice
 5. Čtyřvoký přítel
No není to situace k pláči? Jenže brečet už nejde. Je to jeden ze stupňů zoufalství (věřte mi, už sem jich prožila hafo):
 1. Občasný pláč
 2. Měsíční pláč
 3. Týdenní pláč
 4. Deprese
 5. Žádný pláč
 6. Drogy
Pokud by to někoho zajímalo, bod 3 sem přeskočila a momentálně se nacházím u bodu 5.

Lék proti zoufalství jaksi neexistuje a když člověk vidí nejen svou situaci, ale vůbec situaci jako takovou, vlastně může bejt jenom zoufalej. Vemte si kteroukoliv část světa a nejspíš dostanete histerickej záchvat.
Kde to je s bojem proti týrání zvířat?
V p*****.
Kde to je se státem?
V p*****.
Kde to je s financema?
V p*****.
Kde to je v osobním životě?
Pokud ne v p******, můžete si blahopřát...

A z toho nemá bejt člověk zoufalej? tak to bych potřebovala nějaký prášky. a možná, že by nezabraly ani ty.

Za zoufalství se člověk nemá stydět. Zoufalství je v této době vysoce přirozený jev. A byl vždycky vysoce přirozený a vždycky bude. Zoufalství obvykle bývá přehlíženo, brečící člověk je histerka, zamlklý člověk je debil a člověk, co si o tom chce popovídat, vlastně neexistuje. Kdo si s váma popovídá, když to potřebujete? Všichni mají své vkastní starosti a opravdových přátel ubývá. Proti zoufalství se dá bojovat pouze přátelstvím a láskou. Nemáte kamaráda/kamarádku nebo přítele/přítelkyni? Pak zbejvá jen domácí mazlíček, ideálně z útulku. Pak si můžete najít opravdové přátele, co vás vyslechnou a můžete být happy. Držim palce.
Další variantou je sebevražda, ale tu nedoporučuju, jak můžete číst ZDE.
Aneb, zoufalství je všude, vždycky bylo a vždycky bude. Výše zmíněné varianty vám můžou pomoci, ale také vám může pomoci zavírání se do jiného světa. Ani tohle nedoporučuju, může se stát, že už z něj nevylezete. A když jo, nebude to zoufalství, co vás chytne. To bude záchvat hyperzoufalství.
Držim palce v boji proti zoufalství!

Chrti v nouzi

30. ledna 2012 v 13:40 Týrání zvířat

Jo, tihle jsou ještě happy... Hehe, ale kolik dalších takových ještě může štěknout: "Hele, já sem mam dobře!"? Nóóóó.....?
V Irsku a Španělsku už asi žádný. Á proč? Protože tam je chrt něco jako řidič formule jedna. Tento řidič musí vyhrávat, aby dostával plat. Jakmile začne prohrávát, dostává výpověď. A chrti to mají o dost darstičtější. Dokud vyhrávají, tak žijí. Jakmile začnou prohrávat, zemřou.

Proto mějte srdce. Vezměte peníze, nebo obětujte zahrádku a adoptujte jednoho takového chrtíka ZDE a nikde jinde! Zde jsou přímo ohrožení chrti, ti, co čekaí na smrt. Pomožte jim! Mějte srdce! PROSÍM! Okopčete si to na blogy, zdroj být nemusí!!!


Miniinfo

28. ledna 2012 v 13:06 | AranisLea |  Temný pes
Ahoj, napadlo mě, že byste možná chtěli vědět, s kým máte v Temném psu čest. Jak někdo neví, zatím se jedná o první díl, tak budu pokytovat info k tomuto dílu, pak k dalšímu (polovina informací se nejspíš bude opakovat) a když dostanu zpátky svuj tablet, tak se tu možná objeví i obrázky. Ale to bude nejdřív příští neděli. Aha, no. Tablet tu je, ale neni Photoshop a heslo na wifinu XD Se na to vybodnu... A až se tu objeví nějaká nová postava, tak ji nejspíš dopíšu, dle nálady...

Dobro/zlo

23. ledna 2012 v 20:57
Cha cha cha. Facebook, twitter a miliardy a miliardy dalších. Zlo nebo dobro? Posuďte sami...

Zvláštní...

23. ledna 2012 v 15:35 Temný pes
Šňá šňá šňá, jsem zde spolu se zvláštním zvukem sem přichází Temný pes. Potlesk pro naše hrdiny :D Je to krátký, nudný, ale JÁ si to prostě nemohla odpustit :)

Proč?

18. ledna 2012 v 20:54 Týrání zvířat
Tady vám přináším jeden příběh. Děje se den co den, hodinu co hodinu a my všichni na to akorát s******. No moc nekoukejte, je to tak a každej člověk v tomhle podělanym světě to ví! A co hůř, některý se tim i chlubí!!! Ten příběh je s největší pravděpodobností pravdivý, ale jen málokdo má to štěstí zažít happy end... Tento příběh je o krátkosrsté kolii, kdyby to někoho zajímalo... A jméno se čte jako Kesí.

Nevinnost?

16. ledna 2012 v 19:00 Básničky
Ano, nevinnost. S nevinností se každý často ohání, ale co to vlastně je? Existuje? Co je symbolem nevinnosti? Jsou to oči králíka? Ptačí zpěv? Vítr cuchající vlasy? Jedno je jisté. Nevinnost je nestálá a snadno zničitelná...

To fakt nepomůže!

13. ledna 2012 v 20:32 Moudra jednoho cynika
Opět ze sebe nedělám inteligenta, nýbrž pouze ukazuji pohled na věc :)

Žeň se vpřed

13. ledna 2012 v 13:22 Básničky

Tahle je kraťoučká, koňská, pro povzbuzení :) Ale je kraťoučká :(