Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Boj

8. ledna 2012 v 15:02 |  Temný pes
Tak jo, tady přináším naší milovanou Šanju. Tenokrát je tam více akce a méně mluvení, i když tady všichni určitě vědí, jak to skončí :D

Áááááááááá!"ozvalo se zepředu tak hlasitě, až sebou jak poníci, tak Šanja trhli. A vzápětí se objevil i Ark.
"Démoni!"kníkl vyděšeně.
"Fajn."kývla Šanja a ač se to Arkovi zdálo nemožné, její oči se rozzářily jako ranní slunce.
"Já se jí bojím!"vydechla Karolína. Ark se zbaběle schoval za klisničku.
"Ti poníci se obrátí na útěk. Poběžíš s nimi."vydala Šanja rozkaz směrem k Arkovi. Ten jen rozechvěle kývl.
A jak fenka řekla, tak se stalo. Jen co všichni ucítili slabý zápach, poníci se otočili a utekli. Ark se jen pozastavil, aby Šanje olízl tlamu. Pak také utekl.
Šanja byla tak překvapená, že málem zapomněla na démony. Jen málem, obrovští netvoři se ihned připomněli.
"A hele. Maličky pejsánek. Snad ses naztraila, maličká!"posmíval se jí jeden, obrovský a oranžový démon. Pomík, vodič temných psů. Obrovská oranžová a oslizlá křídla držel roztažená tak, aby nebylo vidět, kolik přátel si přivedl. Jeho slizká kůže se nechutně leskla a Šanju zachvátilo nutkání zvracet.
"A hele. Maličká obluda, co si na maličkého pejsánka musela ořivést kamarády."dráždila ho Šanja.
Z démona čišelo pobavení. "A dle čeho tak soudíš?"
"Dle toho smradu, který nemůžeš vydávat jen ty."prskla. Cítila ještě Rudochy a Travníky. Rudoši neměli křídla, zato byli slušně jedovatí, rudí a měli neuvěřitelně tvrdou kůži. Byli prostřední velikosti, měřili "jen" dva metry. Pomíci měli dva a půl. Travníci, měříci metr a půl byli nejmenší, nerychlejší, nejobratnější a zelení. A okřídlení. A smrdutí.
"Takže smrad?!"zahřímal rozzuřený Pomík.
"Jo."kývla Šanja s velkým zadostiučiněním a vrhla se na obrovského démona. Srazil ji stranou jako mouchu. Šanja ale byla zuřivější a vytrvalejší než moucha. Nehledě na to, že už spozorovala, jak podobný je styl boje démona a člověk. Nyní se rozhodla uplatnit toto pozorování v praxi.
Kroužila před obrovským démonem jako zaklínač před kobrou a moc dobře věděla, že hraje nebezpečnou hru. Pomík to věděl taky a stále křídly zakrýval své dva kamarádíčky. Šanja věděla, že Pomík křídla nestáhne, dokud nedostane rozkaz. Mohla jen hádat, kdo démony vede a jaký je jejich úkol.
"Tak hele, ty ovoce, proč tu stojíš jak s deštníkem?"dráždila Pomíka. Démoni nenáviděli, když jim někdo připomínal, po čem že to vlastně mají název.
"Protože se musim udržet, abych neusnul z tvejch nudnejch keců."odsekl démon, ale Šanja s uspokojením sledovala, že se dostává do varu.
"A co tohle, to je taky nudnej kec?"zeptala se fena a rafla démona do nohy. Do tlamy se jí ihned dostal sliz. Pomík se po ní ohnal jak po nehybné rostlině a protože Šanja byla velmi pohybliv tvor, minul, ztratil rovnováhu a spadl na čumák.
"Další pán na holení."zavrčela Šanja vítězoslavně. Rudoch a Travník byli zcela nepřipravení, takže se nedokázali vyhnout útokům. Šanja útočila na Travníka, připadal jí jako větší nebezpečí. Rudocha si vzala na starost rudo černá šmouha, která se jí prohnala kolem obličeje. Bohužel, Šanja neměla čas se ohlížet, takže nemohla vědět, kdo je tím druhým.
Zakousla se do Travníkovi ruky a do tlamy se jí opět dostal sliz. Bylo jí na omdlení ze zápachu, který se linul se slizké zelené kůže. Rychle ruku pustila a pokusila se mu skočit na břicho, aby měla lepší přístup ke krku. Jenže ji něco chytlo. Ze slizu, který jí ulplíval na srsti poznala Pomíka. Začala sebou zmítat a démon jen zesiloval sevření. Travník to nadšeně sledoval a nikdo si nevšímal zápasícího Rudocha.
Šanja zakňučela a démon ji náhle pustil. Rychle se ohlédla a spatřila Arka, jak trhá démonovo křídlo na cáry. Neměla čas to nějak komentovat, proti ní šli Rudoch a Travník. Zavrčela a sledovala je. Za ní se ozvalo odporné křupnutí. Šanja ztuhla, nevěděla, komu co křuplo, jestli Arkovi vaz nebo Pomíkovi křídlo. Podle úšklebků těch dvou netvorů to byl Arkův vaz.
Vztekle zavrčela a oči se jí zaplnily slzami. Bez rozmyslu skočila na Travníka a pokusila se ho kousnout do krku. Opět jí nastavil ruku a pak ji druhou chytil pod krkem. Hlasitě se u toho chechtal. Šanje začínal černat celý svět. Démon se chcechtal hlasitěji. Najednou přestal, ztuhl a Šanju pustil. Ta padla na zem jak široká, tak dlouhá. S námahou zvedla hlavu. Démon se zrovna napřahoval, aby uhodil Temného psa. Šanja sebralla všechny poslední síly, rozeběhla se, skočila a zakousla se do démonova křídla. Ten se prudce otočil. Setrvačnost Šanju donutila pustit křídlo a pak s ní plácla o strom. Fenka zaslechla ostré lupnutí a pak odporné začvatchtání. Svět zčernal.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amanda Amanda | 8. ledna 2012 v 16:21 | Reagovat

To mi děláš na schvál. Ještěěěěěěěěě!!!!!xDDD

2 Selene Selene | 12. ledna 2012 v 21:18 | Reagovat

je to moc krásný. je to originální teda podle mého. nikdy jsem nečetla nic podobného tak ti přeju hodně štěstí a jen tak dál :))

3 Black Black | 27. ledna 2012 v 22:57 | Reagovat

dokonalý!!!

4 Niala Niala | E-mail | Web | 5. února 2012 v 9:40 | Reagovat

Krásný!!!! Doufám že nehodláš Arka zabít! O_O

5 AranisLea AranisLea | Web | 5. února 2012 v 11:23 | Reagovat

[1]:
[2]:
[3]:
[4]: Uvidíme :D
Moc vám děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama