Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Chrti v nouzi

30. ledna 2012 v 13:40 |  Týrání zvířat

Jo, tihle jsou ještě happy... Hehe, ale kolik dalších takových ještě může štěknout: "Hele, já sem mam dobře!"? Nóóóó.....?
V Irsku a Španělsku už asi žádný. Á proč? Protože tam je chrt něco jako řidič formule jedna. Tento řidič musí vyhrávat, aby dostával plat. Jakmile začne prohrávát, dostává výpověď. A chrti to mají o dost darstičtější. Dokud vyhrávají, tak žijí. Jakmile začnou prohrávat, zemřou.

Proto mějte srdce. Vezměte peníze, nebo obětujte zahrádku a adoptujte jednoho takového chrtíka ZDE a nikde jinde! Zde jsou přímo ohrožení chrti, ti, co čekaí na smrt. Pomožte jim! Mějte srdce! PROSÍM! Okopčete si to na blogy, zdroj být nemusí!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hotaru Hotaru | 16. února 2012 v 18:34 | Reagovat

Chrty mám ráda, dříve jsem také jednoho chtěla. Ale psa mám zakázano mít, kvůli tomu, že doma nejsem a navíc pro normální rodinu, která se jen tak tak uživí není zrovna příjemné jim vysolit na ruku 6tis. i když chápu, že provozování není levné. Jenže taky na to normální rodina prostě nemá a za 6tis.? To bych si doplatila a nechala si inportovat něco jiného :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama