Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Březen 2012

Strašidelný dům

31. března 2012 v 20:47 Příběhy
Juj, já a zase já sme zde s další slátaninou (vymyšlenou v autě) a jedeme na věc :-) Jen tak mimochodem, "moje" Xandria jim do dusnýho pondělka fakt nevyřvávala, ta je doprovodem pro vás :D

Kdo JÁ? Já? Ne asi. TY!

26. března 2012 v 21:55 Moudra jednoho cynika
No, lezu na světlo bóží pro téma týdne, posloucham písničku a kňučim... Proč? Kdo to ví, jen se ptáááám!!!! Bože, mě ty písničky fakt lezou na mozek XD Tak si tay užijte pondělní chvilku moudra :)

A zase je tu pondělí

21. března 2012 v 18:01 Příběhy
Tak tomuhle nikdo neuvěří. Olympiáda z češtiny (já a moje češtinářský vědomosti sme se umístili tak nikde, protože gramatika je moje hóóódně slabá stránka) se kdesi zjevila se slohovkou, kde se musela nacházet ta věta v nadpisu (takže jí mam v nadpisu) a museli jsme psát deníkový zápis... koho, to brzo uvidíte samiXD

Za deště

18. března 2012 v 10:43 Temný pes
No, já už sem prostě naprosto vygumovaná... Nwm, co mam psát, nápady sou, ale až dál a jak se k nim dostat... No nic, no, užijte si tuto věc a snad to bude příště leší :)

Smrt v modrých rukavicích

16. března 2012 v 15:09
No, co já vám k tomu budu řikat, posuďte si to sami... Snad jen pozor, drastické, nevhodné pro malé děti a slabší povahy... Ale pravdivé, kruté a jasné...

Řekněte NE!

3. března 2012 v 16:37 Týrání zvířat
Děje se to dnes a denně. Vy všichni to, vedomě nebo ne vědomě podporujete. Proč? Kdo z vás si nekupuje gel na vlasy, šminky, šampóny atd? No? No ano. Jasně, že kupujete. I kdyby jen proto, abyste neměli mastnou palici.
HA! Koupíte si to! A je vám úplně u řiti, jestli to bylo testovaný na zvířatech, což? Protože pokud ne, podepíšete tu petici, co je dole a ještě budete jásat, že ste to mohli podepsat! Protože pokud jedno vynecháte, tak ste zlí a osud pokusnejch zvířat je vám u prdele!
Že se hnusná? Že sem sprostá? A že mě nezajímá, že chcete vypadat hezky? Bingo. Přesně taková sem. Ale něco vám naoplátku řeknu. Pokud to nepodepíšete, tak ste debilové. Tečka, konec, Klipokok. Kdo to nepodepíše, kdo se toho VĚDOMĚ ÚČASTNÍ, ten si zaslouží zdechnout stejným způsobem, jakým umírají ona zvířata. A že to třeba podepsat nemůžete mě nezajímá, protože musíte napsat jen jméno, příjmení a zemi, ve které žijete. Plus email, ale ten vás asi neoddělá, ne?