Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Duben 2012

Zoopark Zájezd

29. dubna 2012 v 15:59 Deník cestovatelky
První zápisek mého cestovatelského deníčku :D Kolem poletují andělé, troubí fanfáry a já se tlámu tomu, co píšu :D

Seznam známek a výleů

29. dubna 2012 v 14:44
Tak, národe, dostala jsem se k tomu, abych sepsala Turistické známky, které máme :D A tak dostáváte prostor, kam psát návrhy na výlety :-) Jen to neni nijak seřazený a u něčeho jsou i datumy :D A jsou tam i výlety, ze kterých jsem si známku z nějakého důvodu neodvezli.

Deník cestovatelky

29. dubna 2012 v 14:32 Deník cestovatelky
Ahoj, národe.
Vzhledem k tomu, že cestuju ráda a ještě radši po naší matičce ČR, rozhodla jsem se založit Deník cestovatelky. Předem upozorňuji, že cestuji již cca dva roky, tudíž tady budou zážitky až od naší cesty do Zooparku Zájezd (to bylo sice v sobotu, ale koho to zajímá :D)

Jinak tady bude seznam turistických známek, které máme. Je to samozřejmostí :D Taky bych chtěla poprosit, abyste mi sem psali další zajímavá místa, kde jsem s mámou a mladší sestrou ještě nebyla. Bude toho hodně, cestujeme omezeně, ale stejně se těším, až tady uvidím nějaká místa :-)

Také doufám, že vás to namotivuje k návštěvě zajímavých míst našich Čech. Jako národ tu máme mnoho zajímavých míst (od Techmanie v Plzni po Zoopark Zájezd) a rozhodně se není za co stydět. Proč cestovat do zahraničí? Přes zimu se dá sedět u kompu a pořizovat seznam míst (ne, nesedím, sedí máma, popřípadě táta) a přes léto lítat jako šílenec, abyste stihli projít alespoň polovinu míst :-)

Určitě je se na co těšit a taky si to prjeďte, ať máte nějaký seznam príma zážitků :-) Do některých míst by se dalo jet i s malými dětmi, třeba Zoologické zahrady, hory nebo... místa, kde jsem ještě nebyla :D Jak říkám, je se na co těšit a co objevovat.
Nejsilnější zážitek ve mě zanechaly dvě věci: Terezín a Říp. Tam se určitě vypravte taky a přednostně :-) No, užijte si můj malý cestovatelský deníček a cestujte taky, ať nesedíte jako pecky (když nepojede rodina, vemte školu)

Nečekané shledání

23. dubna 2012 v 17:54 Temný pes
Sem superzlá a rozhodla jsem se vás potrápit. Nejdřív dlouho nic a pak tohle :D Mimochodem, Dorat fakt nepochází z Dort, jasné? :D

Originalita? Neznámý pojem...

19. dubna 2012 v 18:53 Moudra jednoho cynika
Článek je psanej hlavně o holčičích hadrech, páč sem holka a jak módu vnímaj kluci tak nějak netušim :D

Nejdebilnější den v roce!!!

10. dubna 2012 v 21:02 Moudra jednoho cynika

Bez pochyby jsou tím dnem Velikonoce. Proč? Račte čísti dál!

Velikonoce jsou svátkem jara (na křesťany kašlu, nwm, co sou pro ně Velikonoce, krom toho, že tou dobou sundali Krista z kříže). Napadlo vás někdy, proč se na pomlázku používá vrbové proutí? Zajímali jste se někdy o to, proč šupou kluci a holky jen čekaj? Ne?
Tak já vám to prozradím.

O Velikonocích se holky původně nemlátily. Používal se tenčí konec. Protože z toho konce při šupání proudila síla vrbových haluzek do šupané ženy/dívky a ta si tak měla uchovat mládí a ženskou sílu. Jinými slovy, šlo vlastně o to, udržet ženu zdravou a mladou. Proto se také používaly mladé a pružné proutky.

A teď?

Kluk čapne sto let starou pomlázku, jenž jasně hrozí zlomením, popadne ji za ten tenčí konec a tim silnějšim zmrská nebohou oběť. Teď jde jen o to, zmlátit nějakou holku co nejvíc. Tedy samozřejmě, pokud neni dotyčný líný prase, uráčí se vstát z gauče a vůbec nějakou pomlázku popadnout.
Lidi už ve Velikonocích začínají vidět dvě věci:
  1. Jak co nejvíc někoho zmlátit.
  2. Jak si co nejvíc užít volno.
Drazí pánové, kterých se tento článeček úzce dotýká, buďte tak laskavi a uvědomte si, že tu (plus mínus) kulatou věc nemáte jen na žraní a aby vám nepršelo do krku. Nýbrž je to něco, čím byste měli přemýšlet. Tak laskavě myslete. Možná to bude z počátku těžký, ale pak třeba pochopít smysl Velikonoc a tento svátek se stane tím, čím býval.
PROSÍM!!!!!

Svoboda slova? Chrmfff...

2. dubna 2012 v 20:14 Moudra jednoho cynika
Upozornění: Článek nebyl psán s vlastními zkušenostmi, jsou to pouze zkušenosti okolí, popř. vymyšlené (leč pravdivé) situace.

Hm... Svoboda slova. Jo, ale co to je???
Teoreticky vzato je svoboda slova stav, kdy můžete říkat všechno, co vám přijde na jazyk.
Chrmf...
Se mrkněme na praxi.

TRAMTADADÁ:

MÍSTO 1:
Škola
Jste ve škole. Sedíte si hezky v lavici, zíráte na učitelku a ta plácne nějakou pitomost. Tak jí opravíte. Zatváří se zuřivě, poděkuje vám a vykládá dál. Co výklad, to nějaká pitomost, na kterou ji upozorníte. Učitelka vás nesnáší a tak si na vás zasedne. Hádáte se kvůli tomu s ní, ona vám dá poznámku. Hádáte se ještě víc. Pošle vás do ředitelny. Tam ředitely (samozřejmě slušně a vzdělaně, jsme přece civilizovaní) oznámíte, že je učitelka blbá. Další poznámka od ředitele a nenávist celého učitelského sboru, vyjma odpůrkyň dané učitelky. Ty vám ovšem nadržovat nehodlají.

Fajn svoboda slova.

Místo 2:
Práce
Říct (i slušně) šéfovi/šéfové, že je d***l/k***a pochopitelně nemůžete. Nemůžete mu to ani naznačit. Páč jinak letíte z firmy a fakt nejste bumerang (nevrátíte se). Fajn, dáváte si bacha na zobák, když je šéf/šéfová nablízku, ale jinak nadáváte o sto šest. Zaslechne to donašeč, práskne vás šéfovi/šéfové a je tu již zmíněný bezbumerangový let.

Fajn svoboda slova.

Místo 3:
Veřejnost
No... Dejme tomu, že vám někdo šlohne kolo a vy víte kdo. Jdete za policajtama, řeknete jim všechno, co víte a oni jdou svým hlemeždím tempem po stopách (něco, co vy byste zvládl/a za půl hoďky oni vykonávají týden). Tak si stěžujete veřejnosi, přičemž vyjde najevo, že vám kolo šlohnul někdo z menšiny. Polici se brání, menšina se brání a z vás je rasistický blbeček.

Fajn svoboda slova.


A proto se vás táži, milí spoluobčané:
KDE JE HERGOT TA SVOBODA SLOVA?!