Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Deník cestovatelky

29. dubna 2012 v 14:32 |  Deník cestovatelky
Ahoj, národe.
Vzhledem k tomu, že cestuju ráda a ještě radši po naší matičce ČR, rozhodla jsem se založit Deník cestovatelky. Předem upozorňuji, že cestuji již cca dva roky, tudíž tady budou zážitky až od naší cesty do Zooparku Zájezd (to bylo sice v sobotu, ale koho to zajímá :D)

Jinak tady bude seznam turistických známek, které máme. Je to samozřejmostí :D Taky bych chtěla poprosit, abyste mi sem psali další zajímavá místa, kde jsem s mámou a mladší sestrou ještě nebyla. Bude toho hodně, cestujeme omezeně, ale stejně se těším, až tady uvidím nějaká místa :-)

Také doufám, že vás to namotivuje k návštěvě zajímavých míst našich Čech. Jako národ tu máme mnoho zajímavých míst (od Techmanie v Plzni po Zoopark Zájezd) a rozhodně se není za co stydět. Proč cestovat do zahraničí? Přes zimu se dá sedět u kompu a pořizovat seznam míst (ne, nesedím, sedí máma, popřípadě táta) a přes léto lítat jako šílenec, abyste stihli projít alespoň polovinu míst :-)

Určitě je se na co těšit a taky si to prjeďte, ať máte nějaký seznam príma zážitků :-) Do některých míst by se dalo jet i s malými dětmi, třeba Zoologické zahrady, hory nebo... místa, kde jsem ještě nebyla :D Jak říkám, je se na co těšit a co objevovat.
Nejsilnější zážitek ve mě zanechaly dvě věci: Terezín a Říp. Tam se určitě vypravte taky a přednostně :-) No, užijte si můj malý cestovatelský deníček a cestujte taky, ať nesedíte jako pecky (když nepojede rodina, vemte školu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Black | 29. dubna 2012 v 21:47 | Reagovat

Zoopark Zájezd :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama