Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Květen 2012

Legenda

30. května 2012 v 23:08 No prostě knihy
Má čtenářská vášeň jest naplno rozhořena :D Mámina kamarádka pučila knížky jakési, jenž jedna minimálně naplno mne uchvátila. A proč má mluva jest tak debilní, neví nikdo na světě širém, já náladu praštěnou mám a kdyby potkat jste ráčili mne ve světě reálném, asi byste přes hubu jednu napálili osobě mé XD

Iudicium

28. května 2012 v 17:49 Příběhy
Příběh o nepochopení, tajemství a snadném odsouzení. Proč chápat, když lze odsoudit? Proč? Já vím proč... A Sentenced [Sentensd] to ví taky. A co znamená Sentenced nebo Iudicium [Iudýčum] ? Věřte mi - je to docela vtipný (takovym šáhlym způsobem, kterym se muj humor občas vyznačuje)!

Lidská nenávist

24. května 2012 v 20:42 Příběhy
Teď sem nějak produktivní, tak jsem se rozhodla pro další příspěvek k TT. Je o tom, co dokáže společnost. O tom, co zavinila jedna "heckerská" kačena... Komu tohle téma vadí, ať to nečte. Není to žádný supermegaultratutováckej výkon, ale při psaní jsem dostala celkem vztek na tu naší debilní společnost!


Medvídek Pú

23. května 2012 v 10:49 Básničky
Jeden Půáček pro Ivíska :D Na přání :D Osobně ho nemám moc (alias vůbec) ráda, ale když sem to slíbila... Psáno s její asistencí, protože si fakt nepamatuju všechny ty postavy XD

Incest jako pohana, nebo nutnost

21. května 2012 v 13:01 Moudra jednoho cynika
Incest = sex mezi rodinnými příslušníky. Pokud vás text bude jakkoliv urážet, nečtěte ho. Mě neuráží. Já ho psala.
  1. Bohové - vemte si Řecké nebo Egyptské bohy. V těch druhých se moc nevyznám, takže si vemte ty Řecký :D Zeus byl nejmladší, vzal si svojí ségru, bla bla bla. Taky byl jejich synáček pěkně pokřivenej. No jo, genetice neporučí ani všemocný Zéus.
  2. Faraoni - to měli necuné, páč faraon dané země byl polobůh a člen faraonské rodiny jiné země nebyl dost nóbl. Tudíž byli faraoni povětšinou pěkný idioti. Dokážete si představit to, že si vezmete vlastní dceru/matku/sestru jen proto, abyste následovali bohy? Já ne (ani v případě, že bych si brala syna/otce/bráchu). Faraoni byli povětšinou muži, proto ty ženské rody.
  3. Lidé s sychickou poruchou - to praktikovat můžou naprosto bez výčitek. Sou to magoři, zabít. Svoje děcka pěkně zmlátěj, hezky zavyhrožujou a už to jede. Četli ste někdy Blesk? Já jo a řeknu vám, tahle varianta je dost odporná.
  4. Sex z lásky - je už zase něco jinýho. Jasně, ségra+brácha je dost divný, ale když se jim to líbí... Akorát okolí na to čumí dost divně :D A děcka taky nebudou žádná sláva.

Jinými slovy, záleží na úhlu pohledu.
Incest jako takový byl praktikován po staletí v nejrůznejších zemích (i třeba jen v případě bohů)a ani dnes v něm (pokud je dobrovolný) nevidím nic ble. Spousta morálních a etických hodnot je postavená na hlavu, to musíte uznat.
Jenže pokud je to znásilnění, tak už dotyčný zaslouží odstřel (a to nejen při znásilnění v rodině, nýbrž znásilnění kohokoliv a kdekoliv).

Nevidím v něm nic, co by nějak pohoršovalo, bylo proti morálce apod. Dokud je to dobrovolný, je to naprosto v pořádku.
Osobně jsem ho nezažila a nemám pocit strádání nebo štěstí. Tak nějak mi to je fuk. A jaký pohled na to máte vy? Prosím vás o upřímnost.

Fénix, část I

20. května 2012 v 23:13 Básničky
Mam blbou náladu, tak vás hodlam mučit touhle blbostí, která vznikla z poměrně nevinného obrázku... Vlastně dvou poměrně nevinných obrázků :D Je to dlouhý jak tejden před vejplatou a to mam jen první půlku! A buďte rádi, že nevidíte ilustrace, to byste fakt oslepli :D

Medvídek

20. května 2012 v 22:55 Básničky
Naučila jsem se chválit svou osobu a proto se chválím za tuto básničku... Vážně se mi povedla... Nebo si to aspoň myslím :-) Měl k tomu bejt i komix a příběh, ale kreslit neumim a na příběh nemam čas, tudíž na oboje (zatím) kašlu... Dost keců, zde je můj literární skvost :D Možná to neni nic moc, ale stejně se mi to líbí...

Šílená touha

18. května 2012 v 12:03 Příběhy
Měla sem nějaký potřeby ventilace a vzniklo tohle :D Jinak, k tomu konci si můžete dát, co se vám zlíbí...

Volání divočiny

13. května 2012 v 12:34 No prostě knihy
Háleluja! Máma mi (konečně) z knihovny řinesla Volání divočiny! Božínku, to sem přečetla jednim dechem! Kam se hrabou moderní bestsellery, Volání divočiny je ani nestrčí do kapsy! Hm... Tak to si budu muset pořídit natrvalo, i kdybych kvůli tomu, měla zruinovat svojí peněženku!

The Elenium

11. května 2012 v 17:04 No prostě knihy
Hm... Nejdřív králíci, potom knížky ukradené z knihovny drahého otce... A očekávejte další :D