Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Hon na psa

24. června 2012 v 10:58 | AranisLea |  Temný pes
No, tak jsem zde s dalším dílem Psa. Kdyby někdo nevěděl, o co jde, tak se moc omlouvám. Nějak sem neměla čas psát a moc mi nechodily nápady :-( Múza mě poslala do hajzlu. Mam toho teď nějak moc, sakra práce. Sem si toho nabrala. Ještě že už končí škola, to pak bude mnohem větší chuť psát :D


Šanja se odvrátila od Arka a zadívala se do lesa před sebou. "Promiň, Arku. Teď vážně nemám čas ti to vysvětlovat. Trošičku je proženu, pozabíjím, zkrátka jim trošku pustím žilou. Postarej se o Karolínu, ano? Nikam nechoďte, ať se mi snáz hledáte. Díky."
Nečekala na Arkovu odpověď a se samolibým úsměvem se vrhla do chřtánu lesa. Stopovat smečku Temných psů není nic těžkého, když víte, co hledáte. Šanja to věděla a tak ji nacházela celkem snadno.
Nechtěla je ovšem ihned zabít, chtěla postupovat pomalu, metodicky, jasně. A hlavně chtěla zjistit, jaký mají plán. Pokud vůbec nějaký.
Dorat zvládal všechno a byl silný, inteligentní a dokázal rozdmýchat svůj vztek v těch správných chvílích. Lepšího vůdce si ta smečka přát nemohla. Šanja si jen přála, aby Irata nezakousla.
Našla je vítr vál v její prospěch a lépe než ona se pohybovaly snad jen veverky. Mohla proto v klidu poslouchat, o čem se smečka baví.
"Myslíte si, že nás pronásleduje?"kníkl kdosi.
"Kdo? Šanja?" Dorat vepředu si odfrkl tak pohrdavě, až se Šanje naježila srst. Musela ovšem zůstat klidná a tak místo útoku jen poslouchala jeho další slova: "Ne. Ta se vrátí k těm dvoum. Nezapomeň, co říkal démon. Šanja je dobrá bojovnice, ale její vazby jsou až moc pevný. Bude tam. Démona pochopitelně nenapadlo, že by za námi šla. Na to je moc blbá." Chviličku se nic nedělo, jen Šanja tiše cenila zuby a přála si zakroutit Doratovi krkem.
"Navíc vždycky vyletí. Po tomhle by mi ukousla palici."dodal Dorat pobaveně a potásl hlavou. Šanja pocítila takovou zlomyslnou radost, až se nafoukla, zatímco ostatní psi se neklidně ošívali.
"A nebude to pak trošku složitý? Když tam Šanja bude, celý náš plán padá. Proč jí vlastně pronásledujeme? Takových jako ona je deset do tuctu."odfrkl si jiný pes.
"Náš plán je na tom postavenej, pronásedujeme ji, protože je nejlepší, měla vést vlastní smečku a navíc by mohla bejt nebezpečná."Dorat se na něj podíval tak pohrdavě, až se pes smrskl, a nechápavě potřásl hlavou. "Navíc se řiká dvanáct do tuctu, pitomče."
Pes jen něco zakničel a zpomalil tak, že šel málem pozpátku.
"Víte, na čem je založen náš plán?"zeptal se Dorat a pohodlně se uvelebil. Ostatní sebou na zem plácli také a zavrtěli hlavami. "Na honu. Musíme ji oddělit od těch dvou a pak ji uštvat jako srnu. Sama nebude mít šanci. Kdyby ji dneska nezachránil ten druhý čokl, tak bychom jí dostali. A když u něj nebude Šanja, dostaneme ho taky. Je to vlastně hon, ale nejdřív je musíme dostat od sebe. Když tam dneska bude, tak se nám to povede. Když tam nebude, zabijeme Arka a stejně jí odtrhneme. Hon bude. A bude to nádhera." Dorat slatně vycenil zuby a položil si hlavu na zem.
Šanja pomalu vycouvala a utekla. Věděla, že Dorat a jeho smečka se nemají čeho bát. Musí se dostat k Arkovi dřív, než ho zabijí, protože pak bude ztracená. Ale kupředu ji nehnal jen strach o svůj život. Mnohem více ji poháněl strach o Arkův život. Zatla zuby a ještě zrychlila.
K táboru letěla šílenou rychlostí a šance, že ucítí ten příšerný, odporně sladký pach byla minimální. Přesto ho ucítila. Na okraji tábora se zastavila, srst naježenou více, než by logicky mělo být možné, z očí štěrbinky a zuby vyceněné tak, že jí bolely pysky.
"TY!"zavřískla nenávistně na původce pachu a vyrazila do útěku dřív, než se Ark, Karolína nebo nově příchozí stačili rozkoukat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 24. června 2012 v 11:53 | Reagovat

super, další díl! :-D obdivuji Šanju, já bych Dorata asi zakousla :D

2 Amanda Amanda | 2. července 2012 v 22:35 | Reagovat

POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!POKRÁČKO!!!!!

3 Black Black | 7. července 2012 v 11:51 | Reagovat

suprový!! Obdivuju Šanjinu trpělivost :-D Rychle pokráčko,pls ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama