Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

2. Rosa na vrcholku hor

8. srpna 2012 v 17:00 | AranisLea |  Píšu pod jménem
Teď právě se flákam někde u babičky, proto mi blog jaksi leží ladem... A pokud ne, všechno články jsou poněkud postarší :D Hlavní hrdinka zvířátko prostě muselo bejt, ano, ano. Akorát jsem naprosto dead a very dead, tak je to krátkýýýý. Nejvíc prostoru zabral ten obrázek, řekla bych :D


Vicky potřásla hlavou a dostala záchvat smíchu. Puntikatá kočička se na svou paničku podívala uraženým pohledem. Vypadalo to docela působivě, když ji osvětlovalo jen světlo baterky a většina prostoru se topila ve tmě. Dívka prostě musela vytáhnout mobil a kočku, sedící na převráceném akvárku s obrazem s horami v pozadí, si vyfotit.
"Promiň, Roso. Jsi úžasná!"prohlásila a zasmála se. Pak odběhla k druhé pátrací skupině, kterou tvořili nevlastní sestra a bratr. Všichni kočku hledali, protože ji malá Naty (ta sestra) jí chtěla navléct do nového oblečku. Vicky se zapřísáhla, že pak osobně kočku uklidí někam do bezpečí.
Zastavila se přes nevlastními sourozenci. "Rosa na vrcholku hor dlí, tam vy musíte jít, pokud ji chcete spatřit."zanotovala, vědouc, že to Naty s Tomem absolutně nesnáší.
Oba se na ni zamračili. "Jestli víš, kde Rosa je, tak to řekni."prskl Tom.
Vicky odběhla, lépe řečeno odtančila. Hodlala uklidit Rosu do bezpečí.
Opatrně ji popadla do náručí, vyběhla s ní do pokoje, kde měla kočka pelíšek, žrádlo a písek. Jedna druhou zbožňovaly, Rosa tudíž trávila víc času u Vicky na břiše, než u sebe v pelechu.
Vicky zavřela okno a dveře a seběhla na zahradu, kde Naty s Tomem vytrvale pátrali. Strčila jim pod nos mobil s Rosinou nejnovější fotkou a prohlásila: "Vím, co vy ne!" Tom vypadal, že jí brzo praští, ale pak místo po Rose začali pátrat po obraze. Vicky je pozorovala s pobaveným výrazem.
Když obraz našli, Rosa se, pochopitelně, na vrcholcích hor jaksi taksi nenacházela. Naty začala fňukat a Tom jí utěšoval, že teď bude spát a až se probudí, Rosa bude doma. Naty neochotně souhlasila.
Vicky by ráda do pokoje, ale to by Naty uviděla Rosu a chtěla ji narvat do oblečku na panenky. Chudák kočka by z toho dostala záchvat. Musela proto jednat rychle. Bohužel pro ni, i Naty měla dar objevit se tam, kde to bylo nejméně potřeba, jako každé dítě.
"Tady jéééé, na horááách!"ječela a ukazovala na puntikatou kočku rozvalenou na peřině s horským motivem.
Vicky byla naštěstí děvče s rychlým myšlením. "Byla dole, teď je tady... Zázrak! Naše Rosa se umí teleportovat! Dobrou!"vyjekla, zabouchla dveře a zamkla dřív, než stihl kdokoliv cokoliv říct.
RosaAkorát ty hory si musíte domyslet. Egyptská mau = krásné (tady lehce vykulené) stvoření...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 8. srpna 2012 v 20:56 | Reagovat

moc hezké :D originální nápad!

2 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 13. srpna 2012 v 13:21 | Reagovat

hezké :-D

3 Majkelina Majkelina | Web | 26. srpna 2012 v 19:19 | Reagovat

Ahojky :)
Paráda. :D Moc pěkný nápad.
Majkí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama