Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Magořim, nebo co?

5. srpna 2012 v 10:57 | AranisLea |  Tvorové a záhady kolem nás a v nás
Radujme se, veselme se, Arinka se zbláznila, je z ní prvotřídní magor. Nebo vidí něco, co tak úplně nedokáže indetifikovat (řikam, magořim, mluvim o sobě ve třetí o sobě!).

Ne, teď vážně. Občas vidím takový malý Stíny (řikam tomu Stíny, pokud to má odborný název, sem s ním!). Sou absolutně neškodný, jen mě děsej a připadam si jak magor. Nehledě na to, že se za nima furt otáčim a uniká mi tak dost z konverzace.

A co že to vlastně vidim?
Těžko říct. Je to takovej malej černej obrys, někdy rozmazanej (včera), někdy absolutně jasnej (když jsem jela na Nightwish).
Mívá různý podoby. Viděla jsem netopýra, motýla, masařku (kurňa velkou masařku), vrabčáka a velkou černou čáru (ta má logické vysvětlení, rychle jsem hnula havou.
Bejvá i na různejch místech. Ve škole sem viděla netopýra (už se neukázal) a jednou i tu mouchu, v tramvaji motýla (ten se ukáza pak ještě jednou, doma), doma vidim nejčastěji mouchu, včera jsem viděla rozmazanej obrys vrabce.
Vidím je jen periferně. Když se na ně podívám normálně, zmizí.

Jistě. Mohou to být stíny skutečných zvířat, páč se (vyjma čáry u dveří) drží nejčastěji na zemi. Vyjma netopýra. Ten si drze lítal u stropu a stejně jako ostatní, zmizel, když jsem se na něj podívala. Nehledě na to, že těžko budeme mít uprostřed chodby netopejra že. Nejsme Pražská zoo (Zoo jo, leč ne Pražská).
Další, co mluví proti obyčejnému stínu, je skutečnost, že nemá, kde by se vzal. Stín od okna byl jasně světelně viditelný. Náš vrabčák si drze lítal na absolutně opačný straně. Moucha si těžko bude lítat v místě, kde hází stín skříň. Nemluvě o tom, že motýl v tramvaji fakt nebyl. Ani masařka v baráku.

Pochopitelně to mohou být i vady způsebené rychlým pohybem hlavy, kdy se mozek a oko nedokážou dost ychle přenaladit. S netopýrem a vrabčákem to nefunguje, to sem měla hlavu absolutně v klidu.

A tak se vám ptam, co to sakra je? Když nevim, co to je, děsí mě to dvojnásobně. Nebo vážně magořim?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | Web | 5. srpna 2012 v 19:38 | Reagovat

Ahojky :)
Je další téma na projekt PPJ, kam si se přihlásila.
Majkelina :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama