Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Výlevy

16. srpna 2012 v 19:39 | AranisLea |  Temný pes
Tady jsem vám přinesla jednu kapitolku. Sice jsem chtěla počkat na víc komentů, nic méně, vzhledem k okolnostem, vám sem jednu dávám. Velevážení přátelé, já, moje blbost a moje nulová fyzička jsme zase jednou byli na lanech na Kladně a, protože modrou dost zvládám, rozhodla sem se pro červenou. Když sem na první červený překážce málem vypustila duši, na kříži udělala roznožku a málem si rozbila držku na lavicích, uznala sem, že to bylo nad mé síly. V životě sem tolik nezbožňovala matičku Zemi. Je reálné, že v noci chcípnu vyčerpánim. Hao a užijte si Pejska.


Šanja na něj civěla jako na Velkou stříbrnou a nechápala, odkdy se Ark musí ptát. Obvykle nezavře tlamu ani když mu to řekne. Teď byl očividně velmi nervózní. Líbilo se jí to. Měla ráda, když někoho znervóznila. A měla ráda, když někoho znervóznila tímhle stylem. Tím víc, že se jí to stávalo málokdy.
"Šanjo, já..."zarazil se a nevěděl, jak pokračovat. Šanja ho v tom nechávala pěkně vymáchat. Ark si ovšem nedokázal poradit se slovy, tak to udělal jinak. Přišel k ní a hlavou se jí otřel o bok. Šanja na něj jen vyjeveně zírala.
On se jen otočil a podíval se jí zpřímá do očí. "Někdy jsem tě sice chtěl zabít..."přiznal a pak se usmál. Zabořil jí čenich do srsti na krku a Šanja na něj jen vytočila hlavu. Nic neříkala. Nemusela. Stačilo ho jen olíznout mezi ušima a pak do něj šťouchnout.
"Bež radši za nima, nebo se jim něco stane."navrhla. Ark kývl a vytratil se. Šanja stopovala dvojici poníků a stále tomu nemohla uvěřit. Ark byl tak jiný než Estrel. Kdyby mezi nimi měla napočítat rozdíl, nadosmrit by se nedopočítala. Některé byly zřejmé. Estrel byl bojovník, Ark domácí pejsek. Estrel byl vůdčí osobnost, Ark spíš ocásek. Estrel byl tvrdý a rázný, Ark roztomilý a veselý.
Potřásla hlavou a soustředila se na současný úkol. Musí najít poníky, citové záležitosti počkají. Budou muset. Nic jiného jim nezbyde.
"Kam ty koně šli? Do Rederstu?"zavrčela jméno obrovského města plného démonů.
Vedle ní něco zakřupalo. Sklopila uši, naježila srst, vycenila zuby a vyrazila za zvukem. Byla možná dost vyplašená, ale když znala jednoduchý, leč účinný plán démonů, měla na to právo. Děsila se ovšem zbytečně. Byli to jen dva poníci s krásně zlatou srstí.
Šanja něco zavrčela a hnala je zpátky. S ní za zadkem šli celkem snadno. Šanja to nechápala. A bylo jí to jedno. Hlavně že je hnala do tábora.
Tam ji čekalo překvapení. Žádné nadšení z toho, že poníky přivedla. Kraolína se schovávala za Kentem, oči zarudlé od pláče, slzy jí tekly po obličeji. Ark se tvářil jako raněná laň a Kentovi v očích hrálo špatně skrývané uspokojení. Šanja vytušila průšvih. Pořádný průšvih. Z toho se jen tak nevyvlékne.
"Ehm..."začala, ale Karolína ji přerušila.
"Ty jsi zabila Delena, ty zrůdo!"zaječela hystericky. Šanja pátrala v paměti, kdo to kruci byl, jak vypadal a jestli ho doopravdy zabila. Vzpoměla si jen na to, že to byl Karolínin přítel a že ho zabila, když umíral Estrel.
"Jejda."zamumlala. Pak se naježila. "On by zabil mě. Co sem měla dělat?! Lísat se k němu?!"
Popošla k Arkovi pro nějakou podporu, ale on od ní poodstoupil a zavrčel. Šanje došlo, že tohle je mnohem horší, než si původně myslela.
"A co my? Nás si taky chtěla zabít?"zeptal se vztekle.
"Kupodivu... ne. Vím, šokující. Taky sem se nechápala."prohlásila kysele a potřásla hlavou. Otočila se na Kenta a zavrčela. "Co jsi jim nakecal, hazjle?"
"Jen jsem jim řekl pravdu. Že jsi zrůda. A pěkně prolhaná. To se dělá, neříct přátelům, že jsi byla přední bojovník démonů?"odpověděl pobaveně. Šanje v hlavě tepala krev.
"Ano, dělá. Celkem běžně. Á, mimochodem, já nebyla přední bojovník. To byl Estrel. Pleteš si mě a mého mrtvého druha. Přední bojovník je v přední linii, konkrétně v prvních čtyřech řadách. Já byla hlavní bojovník. Ten ve středu."opravila ho jízlivě. Z démonských vojsk si přinesla nejen výcvik, ale i názvy a taktiku.
"Taky jsi nám neřekla, že jsi byla vůdce smečky."popotáhla Karolína.
"A proč bych měla, když jsem nebyla?"vyprskla Šanja.
"Nebo jsi nám neřekla, že tě bavilo vraždit lidi."zavrčel Ark.
"Byla to práce. Kdyby mě nebavila, bylo by to špatný."pokrčila rameny.
"Zabíjet lidi je práce? Jak to můžeš říct?!"vztekal se.
"Zabíjet psy, kočky a démony je hrdinství? To myslíte vážně?!"zaječela v odpověď.
"Jenže vy jste na to cvičení! Oni dělají to, co musí!"
"Oni jsou na to taky cvičení a my taky děláme to, co musíme!" Šanje došla trpělivost. "A víte vy co? Tohle nemám zapotřebí. Hysterickou káču a zrádcovský vořecha mi byl Velký démon dlužný. Táhnu pryč. Ale před tím, před tím vám něco řeknu."vztekala se Šanja. Zhluboka se nadechla. "Možná jsem vrah a možná mě to bavilo a stále baví. Furt sem lepší než vy tři. Holka, která neustále řve a nedohlédne se dál, než na špičku nosu. Čokl, kterej nedokáže bejt věrnej dýl, jak deset sekund. Já taky možn zradila, ale je věrnost a věrnost. A nakonec démon v lidský podobě. Jak rozkošné. Vyhrál si bitvu. Ne válku. Mě nedostaneš. Budu žít, třeba jen proto, abych tě štavala. Tady ti přísahám, že se stanu tvou noční můrou."
S tím se otočila a utekla pryč. Hnala se jako nikdy v životě, rychleji, než když zemřel Estrel. Za sebou nechávala překvapeného Psa, člověčici a démona v lidské podobě. A bylo jí to jedno. Nebo se o tom snažila samu sebe přesvědčit.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 roliand roliand | 18. srpna 2012 v 13:01 | Reagovat

tak tohle se mi líbylo a moc :-D  O_O

2 Inka Inka | E-mail | Web | 18. srpna 2012 v 16:42 | Reagovat

[1]: jo! mě taky :-D

3 Amanda Amanda | Web | 21. srpna 2012 v 9:07 | Reagovat

Úžasný, nemohla jsme odtrhnout oči a furt jsem čekala jak to skončí, jen tak dál. POKRÁÁÁÁÁČKO !!!!

4 Black Black | 17. září 2012 v 10:45 | Reagovat

megakrutýýýý!!! :-) chudák Šasnja, aspon Ark by mohl mít trochu pochopení :-(

5 Amanda Amanda | Web | 4. listopadu 2012 v 10:51 | Reagovat

Ahojky,
prosím, prosím smutně koukám. Pokráčko! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama