Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Epilog

23. září 2012 v 22:06 | AranisLea
Tak jo, tímhle nám skončil první díl. Kdyby někdo věděl, jak se dělaj rozcestníky a byl tak hodnej, že by mi na to poslal podrobnej a jednoduchej návod, asi bych mu zlíbala ruce.
Mimochodem, budu vraždit. Ještě nevim koho. Proč? Byla jsem dost pitomá na to, abych napsala a neuložila básničku pro kámošku. Už měla bejt tejden vydaná. Teď musim aspoň půlku psát znova a absolutně si to nepamatuju. Do toho sem zjistila, že mam málo kapitol k další chystaný povídce. Dál taky, že sem pozadu s plánovanym psaním Psa. To všechno proto, že sem byla pitomá. Jo. Podcenila sem školu, stres z ní plynoucí a tudíž i ku*va těžký deprese. A to sem si řikala, jak to bude jednoduchý. No jo no, ho*no, ho*no, slavný soude. Už vás nebudu otravovat, užijte si pesana, a prosím, ten návod (pro debily) na rozcestník by mě vážně potěšil :-) Případným odpovědím vřelé díky :-)


Běžela, jako nikdy v životě. Aniž by si to uvědomila, začala mít podivnou skupinku velice ráda. Ark se mohl stát jejím druhem. Na Karolínu si zvykla. Pach poníků ji uklidňoval.
Ani oni nemohli popřít, že mají Šanju rádi. Ark se chtěl stát jejím druhem. Karolína si na ni zvykla, byla ráda, že ji někdo ochrání, aniž by si to připustila. Poníci ji brali jako vůdce, což potřebovali.
A oni to jen tak zahodí. Kvůli několika slizkým slovům. Slovům od někoho, koho vůbec neznají. Jak mohli?
Za ní se ozvalo vytí plné vzteku a zoufalství. Zastavila se na malém kopečku, odkud se mohla na tábor podívat. Kent jí zíral do očí. Na tváři mu hrál úšklebek. Pak se otočil a Šanja si dokázala živě představit, jak soucitný nasadil výraz. Vždyť byl jedním z nejlepších lhářů na světě, krucinál!
Vztekle zavrčela, načež ji cosi přimělo zaklonit hlavu a zoufale zavýt. Do zvuku se vloudila nenávist, ona se otočila a utekla. Řítila se kupředu, někam pryč, ani nevěděla kam. Takhle se naposledy cítila, když zemřel Estrel. Prázdná.
Prudce zastavila. Teď nesmí zemřít. Nesmí se příliš vyčerpat. Démoni nesmí vyhrát. Vztekle zavrčela.
Dál pokračovala uvolněným, vlčím klusem. Už věděla, kam půjde. Koho navštíví a komu všechno řekne. Beztak u ní měli dluh. Ještě aby jí nepomohli. Odfrkla si. Kdyby Ark věděl, kam jde, puknul by vzteky a závistí. Dobře mu tak, zrádci.
________________________
Zuřivě civěl na místo, kam utekla s tak chabými kecy. Dál vztekle vrčel. Kent se odvrátil, ale on si ho nevšímal. Zaklonil hlavu a zavyl. Byl to vzteklý zvuk s pořádnou dávkou zoufalství.
"No, tak je pryč."ozvalo se. Ark se otočil a uviděl Kenta, jak se sklání nad brečící Karolínou, ve tváři soucitný výraz. "Ono ji něco zabije. Zvířata nemají ráda Temné psy. Tedy, kromě vašich dvou poníků. A to nejsou jen tak nějaká zvířata."
Ark zakňučel a lehl si. "Jak nám mohla lhát? Jak mohla?!"úpěl zoufale.
"Je to vychovaný vrah. Pojďte spát. Už jsem nepůjde. A ráno..."zarazil se. "Ráno půjdeme dál. Můžeme třeba navštívit Rederst."
"Co to je?"zeptal se Ark bez sebemenšího zájmu.
"Nádherné město."usmál se Kent. "Nejkrásnější město na světě."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michelle_M Michelle_M | E-mail | Web | 23. září 2012 v 22:17 | Reagovat

Máš nádherný blog♥jsi blogerka přidej se: http://www.facebook.com/BlogyLove?ref=hl uděláš mi tím ohromnou radost!!:))♥ pro tebe? 5s ničeho pro mě? 100hodin štěstí!;) p.s nádhera:)

2 charliechaky charliechaky | Web | 30. září 2012 v 13:00 | Reagovat

Možná bych ti mohla pomoct:) Podívej se na můj blog,jestli je to to,co bys chtela a napis mi na email - aktenka66@gmail.com
Pěkný blog,asi se sem vrátím a přečtu si to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama