Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Prosinec 2012

Vánoční zázrak

24. prosince 2012 v 12:38 | AranisLea |  Příběhy
Malá Vánoční pohádka. I když, pohádka... No... To je fuk. Docela jsem si jí užila. Respektive, její psaní. Doufám, že si ji užijete i vy.
Hodně jsem se vcítila do myšlení Tůňky.
Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Kapitola VI - Náhlý úprk

20. prosince 2012 v 22:57 | AranisLea |  Pomsta Prastarých
Tady je další kapitola. Mam sakra zpoždění, nemam tam ani polovinu toho, co sem chtěla a blbě se mi píše, protože mi otec občas kouká přes rameno. Ale mam to. Sem dobrá. *hrdý výraz, dusí se smíchy, ale je dobrá*
Mno nic, tak si to užijte, a prosím nekamenovat. A pardon, že tak moc nepíšu, ale mam asi padesát rozepsanejch článků a tak tisícovku knížek, který chtěj, abych je přečetla. Pokud mi řeknete, jak se rozdvojit, tak vám budu neskonale vděčná XD
P.S. Ty jména... No... Nějak mi došla inšpirace :D

Vidím... tmu. A z ní vycházejí. Kdo?

19. prosince 2012 v 21:00 | AranisLea
Vidím... Tmu.

A tou tmou jde něco velikého a bílého.
Je to polární vlk.
Vlčice.
A má svůj vlastní smutný příběh. O lidech, o psech, o vlcích.

Je libo kozísek?!

19. prosince 2012 v 11:20 | AranisLea |  Týrání zvířat
Sem nasrána. Velmi. Velmi, velmi nasrána.
Jaksi jsem se dozvěděla, že naše vláda absolutně, bez pardónů, chčije na ňáký kožešinový farmy. Pokud o nich VŮBEC VÍ!!!!!!

Jak se dozvíte na stránce www.ukaztetovlade.cz, tak Velká Británie zakázala chov kožešinových zvířat. A my co? A my na ně ani nesereme. Hlavně že mam kožíšek a v zimě mi bude teplo, že ano. Že existuje něco velice podobného kožešině, laicky známé jako umělotina, taky všechny hrozně tankuje (obzvláště ty, co maj peněz tři prdele a ani se jim nevejdou na účet).

Petice za zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat v ČR - pokud máte profil na ksichtoknížce, tak tam prostě JDĚTE a to tak že fofrem. Tam uvidíte fotečky, že dostanete chuť vzít i umělotinu a podpálit jí zapalovačem.
Video na ofic. stránkách jen pro silnej žaludek.

Víte, co se mi strašně, ale fakt strašně líbí?
"Jééé, Hitler byl zlééééj, on dusil Židy v plynéééch!!" Jak chcípne "kožešinovej" norek? Zplynováním.
"Jééé, zabíjení vrahů elektrikou je tak děsně nehumanní!" Jak chcípne "kožešinová" liška? 220V bez možnosti odvolání.

Tím nechci přirvnávat norky k Židům nebo lišky k vrahům (o zvířata bojuju, vrazi sou mi tak ňák bžum). Bylo to jen pro ukázku, jak sme "děěěsně civilizovaný" a "děěěsně morální". Ha ha ha. Teď ještě ten o Pepíčkovi, ten sem dlouho neslyšela.
No, homo sapiens sapiens. Chá chá. A tomu mam jako věřit? Možná homo arogantus debilus, nebo homo debilus maximus, to bude možná lepší.

My sme si prostě postavili nejhořlavější doupě v okruhu miliónů kilometrů a řekli sme si, že sme kingové, když umíme používat klacek (pak nás děně vykolejí papoušek, kterej to umí taky). A že nám to dává právo týrat všechno a všechny v okolí jen proto, abychom mohli poslouchat šeptání typu "Nováková má pravej kožich, norek, prej. Ta se nese, nádhera. Se tak někdo má."

Prostě mě to sere. Chtěla sem vám sem dát nějaký obrázky, aby se vám to vypálilo do sítnice, ale neměla sem na to nervy. Na to se prostě nedalo, NEDALO koukat. Ale koho to zajímá, že ano.

Ono totiž pravej kožíšek je něco. Kdo ho má, tak se může nýst jako páv. Kdybych byla Američan, asi bych jim rozstřílela držky.

Fajn, O.K, lidská povaha je založená na tom, že chceme bejt nejlepší a pudeme přes mrtvoly (a když je někdo jinej, je to strašně divný, prakticky nepochopitelný). To je fakt.
Taky je fakt, že křesťani hlásaj, že zvířata nemaj duši (možná maj pravdu - zatim sem zjistila, že zvířata sou poněkud inteligentnější než většina lidí v mém okolí). Oni to teda kdysi hlásali i o Afričanech, ale to je zas jinej příběh.
Dalším faktem je, že si myslíme, že těmi nejlepšími jsme, a že se podle toho chováme. Ať už ke zvířatům, nebo ke svému okolí.
Ještě faktem ovšem je, že "Když se chce, tak to de" a že se tudíž můžeme změnit. Nehážu všechny do jednoho pytle, to bych si nedovolila, ale buďme k sobě upřímní - kdo z vás si tohle přečet? Kdo z vás to přepošle dál? Koho z vás to doopravdy zajímá?

Až se jednou zruší kožešinový farmy, nebu to pro blaho zvířat. Bude to proto, že veškerý zvířata vyhynou. Už aby tu byl ten konec světa. Chcete pravdu? Těšim se na něj.

Vytisknout si petici a podškrábnout ji je děsně složitý, že jo. Tenhle svět je na dvě věci, žumpa, hnus. Upřímně? Stydim se za svou rasu.
Stydim se, že sem člověk.
Hluboce.
Většina lidí se na to ani nevysere. Jen malý procentíčko se snaží. Je strašně těžký myslet optimisticky, sem pesimista od narození, ale tím, že budu sedět na prdeli a vzdychat, že to nezvdládnu, těm zvířatům fakt nepomůžu.

P.S. Víte, jak se rozezná umělina od pravýho kožichu? Umělotina tam má vidět, jak to bylo šitý. Stačí rozhrnout ty chlupy. Já to vim, já to mam.

Pohřben v nadějích

8. prosince 2012 v 22:55 | AranisLea |  Příběhy
Tááák, původně jsem sem chtěla dát Správné rozhodnutí (tomu se řiká produktivní fyzika - příběh za 45 min. :-)), ale dám vám sem toto, protože ačkoliv ulítávám na Bratrstvu, stejně sem musim dát příběh na motivy písničky od Greeďáku. Znam tři (český) a obzvlášť tahle je boží :-) Nadpis je stejný, protože mě nic jinýho nenapadlo, tak snad se kluci nebudou zlobit (stejně to nezjistěj) O:-) Mno, tak si to užijte :D
P.S. Tyhle šílený konce sem odkoukala ze Strážce duší (případné nadávky na styl ukončování), aneb čtenář se vždy dozví víc XD

Štvanec

6. prosince 2012 v 20:05 | AranisLea |  Příběhy
Chci vás poprosit o jednu věc - nepátrejte, jestli píšu o svym vztahu k mladší sestře, nebo o naší feně a našem štěněti :-) Budu vás za to upřímně, hluboce... No nic, tady máte příběh :D

Jarmareční horor

5. prosince 2012 v 19:56 | AranisLea
Včera sme u nás ve škole měli jarmark. Taky ho někdo z vás má? Pokud, jo, tady je rada starý jarmareční nevimco:

NIKDY V ŽIVOTĚ SI NEBER NA STAROST PRODÁVÁNÍ OBČERSTVENÍ!


Kapitola V - Dokonalý úkryt 2. část

4. prosince 2012 v 19:58 | AranisLea |  Pomsta Prastarých
Asi nějak musim rozlišit, kdy jim rozumí a kdy ne. Takže, nerozumí jim, když to bude bílí, rozumí jim, když je to červený a jdu opravit ostatní články XD

Kapitola V - Dokonalý úkryt 1. část

4. prosince 2012 v 19:35 | AranisLea |  Pomsta Prastarých
2. 12. 2012
Tak. Ani nwm, co to vlastně píšu, ale to je jedno, no né? JAsně, že ne. Ale nevadí :-) Teď sem se s tim lehoučce sekla, ale to neni moje viná, já nic, já muzikant, to si jen múzice odběhla hajnout (byla nějaká vyčerpaná, chudinka :-)) :D Navíc jsem si pučila knížku od táty (Kulhánek, samozřejmě :D) takže nemam čas O:-) Ale vzbudim Múzu, dáme si kafíčko/čajíček a pojedem dál :D
P.S. Při BL se píše fakt božsky...

Proměna

3. prosince 2012 v 15:59 | AranisLea |  Příběhy
Příběh, kterej sem napsala do Olympiády z češtiny/čvrtletní slohovky. Slohovky mě bavěj. I když mě občas otravujou témata, je to v cajku, žiju, píšu, vymejšlim příběhy, sem někdo jinej někde jinde a mam jiný starosti. Pak to řeknu tátovi a on mi řekne, že bych měla jít navštívit psychologa. A pak se ještě diví, když se nasssštvu. No, každopádně, tady to máte. Zadaná věta zněla "Za tohle ti patří dík" a měli jsme ji použít jako nadpis, na začátku slohu, na konci, uprostřed, někde... Prostě použít. Tady je to upraveno, poněvadž si původní verzi nepamatuju a jaksi k ní nemam přístup. Arrrgh!!! A stejně se mi tahle líbí víc :D :D :D