Smějete se mi, že jsem jiná? Já se směji vám, že jste všichni stejní
Osud neexistuje. Osud je jen slovo, za který se schováte, když něco poděláte...

Je libo kozísek?!

19. prosince 2012 v 11:20 | AranisLea |  Týrání zvířat
Sem nasrána. Velmi. Velmi, velmi nasrána.
Jaksi jsem se dozvěděla, že naše vláda absolutně, bez pardónů, chčije na ňáký kožešinový farmy. Pokud o nich VŮBEC VÍ!!!!!!

Jak se dozvíte na stránce www.ukaztetovlade.cz, tak Velká Británie zakázala chov kožešinových zvířat. A my co? A my na ně ani nesereme. Hlavně že mam kožíšek a v zimě mi bude teplo, že ano. Že existuje něco velice podobného kožešině, laicky známé jako umělotina, taky všechny hrozně tankuje (obzvláště ty, co maj peněz tři prdele a ani se jim nevejdou na účet).

Petice za zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat v ČR - pokud máte profil na ksichtoknížce, tak tam prostě JDĚTE a to tak že fofrem. Tam uvidíte fotečky, že dostanete chuť vzít i umělotinu a podpálit jí zapalovačem.
Video na ofic. stránkách jen pro silnej žaludek.

Víte, co se mi strašně, ale fakt strašně líbí?
"Jééé, Hitler byl zlééééj, on dusil Židy v plynéééch!!" Jak chcípne "kožešinovej" norek? Zplynováním.
"Jééé, zabíjení vrahů elektrikou je tak děsně nehumanní!" Jak chcípne "kožešinová" liška? 220V bez možnosti odvolání.

Tím nechci přirvnávat norky k Židům nebo lišky k vrahům (o zvířata bojuju, vrazi sou mi tak ňák bžum). Bylo to jen pro ukázku, jak sme "děěěsně civilizovaný" a "děěěsně morální". Ha ha ha. Teď ještě ten o Pepíčkovi, ten sem dlouho neslyšela.
No, homo sapiens sapiens. Chá chá. A tomu mam jako věřit? Možná homo arogantus debilus, nebo homo debilus maximus, to bude možná lepší.

My sme si prostě postavili nejhořlavější doupě v okruhu miliónů kilometrů a řekli sme si, že sme kingové, když umíme používat klacek (pak nás děně vykolejí papoušek, kterej to umí taky). A že nám to dává právo týrat všechno a všechny v okolí jen proto, abychom mohli poslouchat šeptání typu "Nováková má pravej kožich, norek, prej. Ta se nese, nádhera. Se tak někdo má."

Prostě mě to sere. Chtěla sem vám sem dát nějaký obrázky, aby se vám to vypálilo do sítnice, ale neměla sem na to nervy. Na to se prostě nedalo, NEDALO koukat. Ale koho to zajímá, že ano.

Ono totiž pravej kožíšek je něco. Kdo ho má, tak se může nýst jako páv. Kdybych byla Američan, asi bych jim rozstřílela držky.

Fajn, O.K, lidská povaha je založená na tom, že chceme bejt nejlepší a pudeme přes mrtvoly (a když je někdo jinej, je to strašně divný, prakticky nepochopitelný). To je fakt.
Taky je fakt, že křesťani hlásaj, že zvířata nemaj duši (možná maj pravdu - zatim sem zjistila, že zvířata sou poněkud inteligentnější než většina lidí v mém okolí). Oni to teda kdysi hlásali i o Afričanech, ale to je zas jinej příběh.
Dalším faktem je, že si myslíme, že těmi nejlepšími jsme, a že se podle toho chováme. Ať už ke zvířatům, nebo ke svému okolí.
Ještě faktem ovšem je, že "Když se chce, tak to de" a že se tudíž můžeme změnit. Nehážu všechny do jednoho pytle, to bych si nedovolila, ale buďme k sobě upřímní - kdo z vás si tohle přečet? Kdo z vás to přepošle dál? Koho z vás to doopravdy zajímá?

Až se jednou zruší kožešinový farmy, nebu to pro blaho zvířat. Bude to proto, že veškerý zvířata vyhynou. Už aby tu byl ten konec světa. Chcete pravdu? Těšim se na něj.

Vytisknout si petici a podškrábnout ji je děsně složitý, že jo. Tenhle svět je na dvě věci, žumpa, hnus. Upřímně? Stydim se za svou rasu.
Stydim se, že sem člověk.
Hluboce.
Většina lidí se na to ani nevysere. Jen malý procentíčko se snaží. Je strašně těžký myslet optimisticky, sem pesimista od narození, ale tím, že budu sedět na prdeli a vzdychat, že to nezvdládnu, těm zvířatům fakt nepomůžu.

P.S. Víte, jak se rozezná umělina od pravýho kožichu? Umělotina tam má vidět, jak to bylo šitý. Stačí rozhrnout ty chlupy. Já to vim, já to mam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 21. prosince 2012 v 19:24 | Reagovat

Máš pravdu. Já jsem sice křestanka, ale věřím, že zvířata MAJÍ DUŠI, JSOU INTELIGENTÍ A MAJÍ CITY. CÍTÍ SE, KDYŽ JE JIM ŠPATNĚ, CÍTÍ RADOST. Jinak bych NIKDY neslyšela o zvířatech, kteří zachránili své páníčky.
Nechápu lidi, kteří zvířata zabíjejí JENOM pro kožešinu. Vždyť to je tak hnusný...!

A taky nesnáším lidi, co zvířata týraj.
Zvířata miluju a sama mám doma 2 kočičky a jednoho pejska (fenku :)). Někdy mi dokonce připadá, že rozumí naší řeči, ne jenom povelům a že slyší na jména... když na tyto povely rozumí a my zvířecí řeči ne, PROČ by zvířata měla být méně inteligentí než lidé, alespoň v tomto ohledu????
Proč proč proč???????? ;-)  ;-)  ;-)
(navíc je dokázáno, že třeba delfín má inteligenci skoro jako člověk :()

2 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 21. prosince 2012 v 19:24 | Reagovat

[1]: P.S. Napsalas to fakt krásně :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama